Milá, ochotná, vstřícná, vždy umí dobře poradit. Všem doporučuji
Dekuji
Super přístup, příjemné vyjadřování.
Jsem rád Vam
Jsem velice spokojena s Vaší prací i s Vaším milým jednáním.
Velmi dobré
Vše bylo vyřešeno rychle a navíc jsem nikam nemusela. Moc příjemná a vstřícná paní. Mohu jen doporučit. Děkuji
Velice milá a ochotná paní
Vše naprosto perfektní. Můžu jen doporučit :)
Jsem naprosto spokojená, perfektní komunikace a rychle vše vyřízené.
Výborný přístup!
Super
" Podnikám krátce a bez daňového přiznání vám nikdo nepůjčí. Tady mi stačil občanský průkaz a číslo účtu."
" Když se mám před vánoci rozbil kotel, byla jsem zoufalá. V bance jsem neuspěla, ale tady ano. Za 2 dny jsem měla peníze na účtu a mohla zaplatit nový kotel. Vánoce jsme s rodinou strávili doma a v teple."
" V bance mne odmítli když jsem nutně potřebovala peníze. Tady mi půjčili rychle a bez zbytečného papírování."
" Už jsem si půjčoval 2x na podnikání. Nemusel jsem předkládat žádný podnikatelský záměr a ani dokládat zisk. Postačilo prokázat výši hrubého obratu mé firmy."
" V bance mi řekli, že na půjčku můžu zapomenout vzhledem k věku. Našla jsem inzerát a zavolala. Jaké bylo mé překvapení, když mi paní asi za půl hodiny volala, že mám půjčku schválenou. Následující den jsme půjčku podepsali."
" Potřeboval jsem nečekaně půjčku a objevil jsem Půjčky AZ. Na všem jsme se rychle domluvili, paní přijela a následující den byli peníze vyplaceny. Vše bylo jak slíbila."
"Potřeboval jsem zaplatit daně, půjčili mi i bez daňového přiznání. "
"Podnikám již dlouho a když jsem potřeboval peníze na vybavení dílny spoléhal jsem se na banku. Po dlouhých tahanicích a dokládání všeho možného mi stejně nepůjčili. Tady jsem měl půjčku chválenou za hodinu. Hned druhý den po podpisu jsem měj peníze na účtu. Jsem spokojen."
"Když jsem potřebovala nečekaně půjčku zaujal mne inzerát, "bez poplatků, bez ručitele, bez zástavy...Opravdu nelhali, bylo to tak a peníze jsem měla na účtu hned druhý den. Mohu jen doporučit. "
"Je to již 2. půjčka a byla jsem pokaždé spokojená. Děkuji."
"Potřebovala jsem peníze opravdu rychle a tady jsem je měla hned následující den."
"Jsem již v důchodu a hůře se pohybuji, byl jsem nadšen když byla paní ochotná přijet za mnou. Půjčku jsme vyřídili z obýváku."
“Vše bylo v pořádku, peníze jsem měla hned druhý den. "
"Nečekaná oprava střechy a neochota banky, to byl ten hlavní důvod. Dopadlo to dobře, půjčku jsem dostal a ani jsem nemusel platit nic předem jak to chtěli jinde."