Znáte pojem finanční nevěra? Týká se vás nebo vašeho partnera?
21. 05. 2023

Znáte pojem finanční nevěra? Týká se vás nebo vašeho partnera?

Jistě jste už slyšeli o nevěře v partnerském vztahu, ale co je to finanční nevěra? Jednoduše řečeno, jedná se o skryté utrácení peněz bez vědomí partnera. Může se jednat o drobné nákupy, ale i o velké investice. Pokud jeden z partnerů utrácí peníze bez vědomí druhého, může to vést k narušení důvěry a k problémům v partnerském vztahu.

Je finanční nevěra běžným jevem?

Podle průzkumů se finanční nevěra vyskytuje u zhruba 10 % českých párů. Muži i ženy mají tendenci utrácet peníze bez vědomí partnera, ale ženy jsou v tomto ohledu o něco opatrnější. Nejčastěji se jedná o nákupy oblečení, kosmetiky, elektroniky a podobně. Někdy se však může jednat i o větší investice, jako jsou nemovitosti nebo akcie.

Proč lidé utrácí peníze bez vědomí partnera?

Důvodů může být mnoho. Někdo si chce užít pocit svobody a nezávislosti, někdo se stydí za své nákupy, někdo se bojí reakce partnera, někdo si chce udržet kontrolu nad financemi a tak dále. Je důležité si uvědomit, že utrácení peněz bez vědomí partnera může vést k vážným problémům v partnerském vztahu a že je lepší o financích otevřeně mluvit.

Jak se vyhnout finanční nevěře?

Nejlepší způsob, jak se vyhnout finanční nevěře, je otevřená komunikace mezi partnery. Je důležité si sednout a společně si stanovit pravidla ohledně financí. Můžete si například založit společný účet, na který budete pravidelně ukládat peníze, nebo si stanovit limit, do kterého můžete utrácet bez konzultace s partnerem. Pokud se vám s partnerem nedaří o financích mluvit, můžete zkusit navštívit finančního poradce, který vám pomůže najít společné řešení.

Pokud se se mnou budete chtít o něčem poradit, spojte se se mnou prostřednictvím kontaktů na mém webu.

Mária Hudáková
Autor: Mária Hudáková

Potřebujete finanční pomoc a hledáte nejlepší možnou volbu? Pak jste na správném místě.

Jmenuji se Maria a mé poslání je pomáhat lidem najít cestu ven z finančních potíží. Před pár lety jsem se ocitla v podobné situaci jako Vy.

Potřebovala jsem půjčku, ale díky zpoždění splátky u banky jsem se dostala do registru dlužníků a v bance jsem neuspěla. Nakonec jsem našla pomoc u nebankovní společnosti a byla jsem nadšená z toho, jak rychle a efektivně mi pomohli. A navíc, paní Eva, která mi tehdy pomáhala, mi nabídla i možnost spolupráce. Zpočátku jsem byla skeptická, ale když jsem ztratila svou práci a nemohla najít novou, vzpomněla jsem si na tuto nabídku a rozhodla jsem se ji využít.

Dnes pracuji jako samostatná úvěrová specialistka a pomáhám lidem najít cestu ven z finančních potíží. Mám obrovskou radost, že jsem před pár lety nebyla schopna najít zaměstnání, protože mi to umožnilo objevit své poslání v životě a pomáhat lidem. Takže pokud potřebujete pomoc s výběrem finančních produktů a chcete ušetřit peníze a získat co nejvíce, neváhejte mě kontaktovat. Společně najdeme řešení, které bude vyhovovat Vašim potřebám a situaci.

Mým zaměřením je pomoci lidem, kteří mají negativní finanční záznam a potřebují půjčku, ale banky je odmítají. Věřím, že každý si zaslouží druhou šanci a ráda bych pomohla těm, kteří chtějí zlepšit svou finanční situaci. I když je to obtížné, snažím se najít řešení, aby tito lidé mohli získat potřebnou finanční injekci a začali se plně soustředit na svůj život a budoucnost.

Jako osobní a podnikatelský finanční poradce se zaměřuji na to, abych pomohla lidem najít nejlepší finanční řešení pro jejich potřeby. Bez ohledu na to, zda jste zaměstnanec, živnostník, důchodce nebo rentiér, nabízím rychlé a pohodlné nebankovní úvěry, které jsou plně transparentní a neobsahují žádné skryté poplatky.

A co podnikatelské půjčky? Neztrácejte čas s komplikovanými formuláři a složitými podmínkami. Naše podnikatelské půjčky jsou posuzovány pouze dle obratu, což znamená, že neposuzujeme zisk, podnikatelský záměr, ani účel půjčky. To znamená, že se můžete soustředit na svůj podnik a my se postaráme o financování.

Takže pokud hledáte spolehlivé a transparentní financování, které vám pomůže získat finanční stabilitu, neváhejte mě kontaktovat. Spolu najdeme nejlepší finanční řešení pro vás a vaše potřeby.

Půjčky AZ: Nabízíme nebankovní půjčky bez skrytých poplatků a poskytujeme individuální přístup. Jsme ověřená společnost s licencí a pomohli jsme již stovkám lidí vyřešit jejich finanční situaci. 

Jsme ověřený poskytovat nebankovních půjček s licencí, který pracuje pro klienty zdarma.

Reference

Co je NEBANKOVNÍ půjčka?  Půjčka nebo Úver poskytnutý jinou finanční institucí než bankou.

Jedná se o flexibilnější alternativu díky své snadné dostupnosti a rychlosti vyřízení. Nebankovní úvěry jsou flexibilnější než bankovní, s nižšími částkami a benevolentnějšími požadavky na žadatele o úvěr. Zpravidla je také potřeba méně dokladů než u bankovních půjček.

Pro mnoho lidí, kteří nesplňují přísná kritéria bank, jsou nebankovní úvěry jedinou možností získat potřebnou finanční hotovost. Naše společnost nabízí individuální a mírné přístupy, díky nimž mohou být žadatelé, kteří by jinak nedostali bankovní úvěr, úspěšní v získání nebankovní půjčky. Navíc, u nás mohou být pozitivně posouzeni i žadatelé, kteří doplatili exekuci nebo ukončili insolvenci, včetně výmazů z těchto registrů.

Číslo osvědčení o úspěšném vykonání odborné zkoušky dle zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru: ZSU/I-2018-02260 / IČ: 04845650. Zprostředkovatel pracuje jako vázaný zástupce pro společnost Profi Credit Czech, a.s. a je oprávněn ke spolupráci při uzavření smlouvy o úvěru a péči o klienta po uzavření smlouvy o úvěr.