Vánoční tip pro Vaši pohodu: Vytvořte si vlastní betlém
13. 12. 2023

Vánoční tip pro Vaši pohodu: Vytvořte si vlastní betlém

Vánoční tip pro Vaši pohodu: Vytvořte si vlastní betlém

Vánoce jsou časem klidu, rodinné pohody a tradic. Jednou z nich je vytváření betlému. Ať už jste tesař, hrnčíř, pekař nebo finanční poradce, vytvoření vlastního betlému může být krásným způsobem, jak strávit čas s rodinou a připomenout si skutečný význam Vánoc. Přečtěte si můj článek a nechte se inspirovat.

Tradice vytváření betlému

Podle starých tradic by měl každý rodič vyrobit svým dětem betlém. Tesař ze dřeva, hrnčíř z hlíny, pekař z těsta. Dnešní uspěchaná doba nás nutí žít poněkud rychleji, proto bude asi víc betlémů z vystřihovánek. To ale nevadí. Důležité je, že u těchto betlémů se jednou za rok lidé sejdou a přemýšlejí poněkud jinak než obvykle.

Vánoční vzpomínky a rodinná pohoda

Betlém se stane nositelem vzpomínek na pěkné chvíle o Vánocích. Teď je právě ta doba, kdy se rodiče potkávají se svými dětmi u betlémů. Podařilo se nám od těch našich betlémů odehnat Dědu Mráze a teď se zdá, že to vzdá i Santa Klaus a vystřídá ho Ježíšek. Zastavte se taky a využijte předvánoční dobu k posezení u toho Vašeho betlému.

Šťastné a pokojné Vánoce

Přeji Vám hezké Vánoce a hodně štěstí v příštím roce. Ať už budete vytvářet betlém ze dřeva, hlíny, těsta nebo papíru, nezapomeňte, že nejdůležitější je strávit čas s rodinou a užít si společné chvíle.

Mária Hudáková
Autor: Mária Hudáková

Hledáte finanční řešení a toužíte po té nejlepší možnosti? 

Jsem Mária, a mojí životní vášní je hledat optimální finanční řešení, které vám poskytne maximum výhod za minimální náklady. Rozumím, že hledání cesty ven z finančních potíží může být náročné. Před pár lety jsem byla v podobné situaci jako možná právě vy nyní.

Stála jsem před potřebou půjčky, ale zpoždění splátek u banky mě dostalo do registru dlužníků, a v bance jsem narazila na slepou uličku. Naštěstí jsem našla pomoc u nebankovní společnosti, která mi rychle a efektivně vyšla vstříc. Ještě víc mě potěšila nabídka spolupráce od paní Evy, která mi tehdy pomáhala. Přestože jsem byla zpočátku skeptická, rozhodla jsem se využít této příležitosti, zejména poté, co jsem ztratila své zaměstnání a hledala novou příležitost.

Dnes pracuji jako samostatná úvěrová specialistka, která se s nadšením věnuje pomoci lidem v jejich těžkých finančních situacích. Můj životní příběh mě přivedl k této práci - když jsem před pár lety hledala zaměstnání, nenašla jsem ho. To mi ale umožnilo objevit svůj potenciál a radost z pomoci druhým. Věřím, že každý si zaslouží druhou šanci a ráda bych pomohla těm, kteří chtějí zlepšit svou finanční situaci. Usiluji o nalezení řešení, které umožní lidem získat potřebné prostředky a soustředit se na svůj život a budoucnost naplno.

Půjčky AZ: Poskytujeme nebankovní úvěry bez skrytých poplatků a zaměřujeme se na individuální přístup ke  každému klientovi. Jsme ověřeným a přímým poskytovatelem nebankovních úvěrů s licencí ČNB, který klientům nabízí své služby zcela zdarma.

Číslo osvědčení o úspěšném vykonání odborné zkoušky dle zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru: ZSU/I-2018-02260 / IČ: 04845650. Zprostředkovatel pracuje jako vázaný zástupce pro společnost Profi Credit Czech, a.s. a je oprávněn ke spolupráci při uzavření smlouvy o úvěru a péči o klienta po uzavření smlouvy o úvěr.